UMAGE - Vienkārši skaisti

Vis sākās ar lampu un atkalapvienošanos. Viņš iegāja senlietu veikalā, lai apskatītu sava tēva lampu - lampu, kuru viņš nebija redzējis 30 gadus. Dizains, kura saknes meklējamas pagājušā gadsimta 70. gados, kad lampu dizains bija visur citur. Tas bija aizraujošs laiks dāņu dizainā.

Sērena Ravna Kristensena (Søren Ravn Christensen) tēva lampas bija veidotas tā, lai tās varētu salikt plakanās pakās - koncepcija, ko turpināja viņa dēls, uzņēmuma UMAGE īpašnieks. Pamatojoties uz šo principu, UMAGE izstrādāja 10 jaunas lampas, taču viņiem bija nepieciešams kaut kas, kas tās pārvestu no projektēšanas uz ražošanas posmu. Šeit ienāca Jacob Nannestad. Pirmās 10 lampas vairs netiek ražotas, taču tām ātri vien sekoja trīs lampas, kas joprojām ir vieni no populārākajiem zīmola produktiem.


Umage mērķis bija izveidot pieejamāku zīmolu, kas koncentrētos uz skaistiem iepakojumiem un produktiem ar augstu elastības pakāpi. Citiem vārdiem sakot, UMAGE produkti ļauj jums būt dizainerim savās mājās.

Visas UMAGE lampas atradīsiet šeit


Pazīstiet vairāk par trim lampām, kas ir bijušas galvenais faktors UMAGE lielajiem panākumiem:
2018: UMAGE 10 gadi

10 gadu jubileja ir veltīta ne tikai zīmolam, bet arī koncepcijai.

Uzņēmumā UMAGE viss ir par to, lai darītu visu iespējamo. Viss dizaina process notiek uzņēmumā, lai nodrošinātu, ka visos dizaina posma aspektos tiek ieguldīts nedaudz vairāk pūļu. Tas attiecas uz visu, sākot no dizaina pirmajiem triepieniem līdz pat krāsu un iepakojuma izvēlei.

UMAGE - viss par vidi

UMAGE izstrādā savus produktus, domājot par vidi, un rūpējas par saviem resursiem, darot visu iespējamo, lai tos neizsmeltu. Ja tas var dzīvot gadiem ilgi, to nevajadzētu vienkārši izmest - kā piemēru pietiek paskatīties uz Sērena Ravna Kristensena tēva lampu.

2018. gadā UMAGE laida klajā jaunu kolekciju: Mēbeļu sajūtas. Tā ir jauku mēbeļu kolekcija ar pilsētniecisku, skandināvisku izskatu. Tāpat kā dabiskā izteiksme, ko atradīsiet viņu lampās, arī šī mēbeļu kolekcija lepni turas pie savām vērtībām. Tās pamatā ir izturīgu, dabīgu materiālu apvienošana ar viņu urbānā dizaina definīciju. UMAGE ir vienkāršs un jauks dāņu dizains par pieejamām cenām. Turpmāk viņu misija ir apvienot dzīvi lielpilsētā ar pārlaicīgu dizainu un mēģināt padarīt cilvēku dzīvi vienkāršāku un skaistāku.

Labam dizainam ir jābūt skaistam un ilgmūžīgam daudzus gadus nākotnē. Tam vajadzētu radīt noteiktu sajūtu un atmosfēru, kas iederas jebkurā vietā - un joprojām ir jēgpilns.


<font color="#888888" size="+2"><center>DĀLĪGĀKAIS APGAISMOJUMS NO UMAGE</font>

DĀLĪGĀKAIS APGAISMOJUMS NO UMAGE

ASTERIA MOVE - Søren Ravn Christensen, 2021

Asteria Move galda lampa ir skaista, plāna, minimālisma stilā veidota lampa portatīvā versijā. Iebūvēto akumulatoru var viegli uzlādēt, izmantojot komplektā iekļauto USB kabeli, un pēc uzlādes lampu var ņemt līdzi, kur vien vēlaties. Izmantojiet to mājīgam mirdzumam dzīvojamā istabā, īslaicīgai lasīšanas gaismai vai naktslampiņai. Izvēlieties vienu no trim spilgtuma līmeņiem, regulējot gaismu, izmantojot pogu uz lampas pamatnes. Atkarībā no izvēlētā spilgtuma lampa ar pilnu uzlādi spīd līdz 35 stundām.

Asteria Move atbalsta bezvadu uzlādi. Ja mājās ir Qi uzlādes ierīce (bezvadu lādētājs), lampu var uzlādēt, novietojot to uz šīs ierīces.
.

HAZEL kulons - Jacob Rudbeck, 2021

Lazdainais kulons tika veidots, iedvesmojoties no lazdu rieksta formas. Lampa ir izgatavota no melni pārklāta tērauda un pamatnes ar misiņa apdari. Šī kombinācija piešķir lampai modernu skandināvisku izteiksmi, kas lieliski iederas lielākajā daļā mājokļu. Iebūvētais LED gaismas avots ir paslēpts aiz balta izkliedētāja, kas nodrošina ērtu un vienmērīgu mirdzumu. Ideāli piemērots ēdamgalda apgaismošanai, kur siltā lejupvērstā gaisma izgaismo mājas sirdi. Pieejams divos izmēros, lai jūs varētu atrast ideālo lampu ēdamgalda, virtuves galda vai mājas stūru izgaismošanai.
.