Vai esat redzējuši mūsu plašo Louis Poulsen kolekciju Lampemesteren.lv?

Dāņu apgaismojuma ražotājs Louis Poulsen tika dibināts 1874. gadā, un kopš tā laika ir uzticīgi ievērojis skandināvu dizaina principu - forma seko funkcijai.

Iegādājoties Louis Poulsen lampu, klients var sagaidīt aizrautīgu meistarību, kas nodrošina augstas kvalitātes apgaismojumu. Luksusa Poullēna ražojumi priecē acis un vienlaikus rada skaistu gaismu mājās, restorānos vai citās sabiedriskās telpās.

Gadu gaitā Louis Poulsen ir sadarbojies ar daudziem lielākajiem un pazīstamākajiem dizaineriem, tostarp Poul Henningsen, Arne Jacobsen, Verner Panton, Louise Campbell un daudziem citiem talantīgiem dizaineriem.

Jūs varat iegādāties Louis Poulsen šeit, un mūsu veikalā ir visa viņu unikālo un klasisko lampu izvēle.

PH ģimene

PH ģimene

Dizainers Poul Henningsen ir pazīstams ar PH sēriju un trīs abažūru sistēmu, kas izstrādāta, lai optimāli veidotu gaismu. PH sērija joprojām ir viena no Louis Poulsen visvairāk pārdotajām sērijām, un tā tiek pastāvīgi attīstīta un atjaunota. Piemēram, PH 5 nupat nosvinēja savu 60. gadadienu, izlaižot īpašu versiju tajā pašā krāsu paletē kā jaunais PH 5 mini.

Jūs varat apskatīt un iegādāties visas PH lampas šeit.
AJ lampa

AJ lampa

AJ lampu 1960. gadā projektēja Arne Jacobsen viesnīcai SAS Royal Hotel Kopenhāgenā, un tās dizaina pamatā ir ģeometriskas formas, kas fokusē gaismu tieši tur, kur tā nepieciešama. AJ lampas unikālās līnijas, abažūra apjoms un apaļā cauruma pamatnē piešķir tai izteikti skulpturālu formu, kas ir ārkārtīgi populāra visā pasaulē. Louis Poulsen ir piešķīris AJ ģimenei plašu, jauku krāsu paleti, kas īpaši atlasīta un cieši saistīta ar paša Arne Jakobsena dizaina visumu.
Toldbod

Toldbod

Toldbod 120 sērija ir izstrādāta, ievērojot filozofiju, ka, jo vienkāršāks ir dizains, jo elastīgāks tas ir. Toldbod sākotnēji tika izstrādāts 1982. gadā, un kopš tā laika tā dizains ir pārveidots, balstoties uz kulonu priekšgājējiem. Tagad Toldbold 120 parāda savu maigāko pusi un ir pieejams plašā izsmalcinātu jaunu krāsu klāstā, kas piešķir tam vēl daudzpusīgāku profilu, kas atbilst mūsdienu estētikai un seko mūsdienu dizaina tendencēm.
Yuh

Yuh

Yuh sērija sastāv no galda lampas, stāvlampas un sienas lampas, kas ir pieejamas melnā un baltā krāsā. Šīs lampas svarīgākā īpašība ir tā, ka tā ir individuāla. Tā ir lampa, kas radīta tieši jums! Tā ir elastīga - to var pagriezt, pacelt un nolaist, visu laiku nodrošinot gaismu un radot noskaņu. Apskatiet visu skaisto sēriju šeit.
Jaunums, jaunums, jaunums

Jaunums, jaunums, jaunums

Louis Poulsen ir zīmols, kas atrodas nepārtrauktā kustībā un attīstībā, un to var redzēt viņu jaunajos modeļos. Cita starpā jūs tagad varat iegādāties pavisam jaunu Panthella MINI galda lampu hromētā krāsā, kas atspoguļo apkārtējo vidi un piešķir telpai gan dzīvīgumu, gan eleganci.
Cirque kulons nupat ir laists tirgū pelēkos toņos, kas koncentrē uzmanību uz lampas skaisto formu. Pelēkā krāsa piešķir Cirque piekariņam diskrētāku un viesmīlīgāku izskatu, joprojām nodrošinot maigu, atmosfērisku gaismu tā apkārtnei.
NJP ir labi pazīstama futūristisku lampu sērija, kas tikko papildināta ar maigāku modeli skaistā alumīnija pelēkā krāsā - ideāli piemērota modernā dizaina shēmai. NJP lampa ir elastīga un noderīga no sākuma līdz beigām.
Apskatiet visus Louis Poulsen krāšņos produktus šeit.