Vara lampas

LAMPAS AR VARA APDARI


Metāliskās krāsas pēdējos gados ir kļuvušas ļoti modernas, un dāņu vidū īpaši populāras ir kļuvušas vara lampas ar sarkanīgiem un zemes toņiem. Vara lampas ir ļoti dekoratīvas, un to spīdīgās virsmas telpā rada mirdzošus un siltus gaismas atspulgus, kas lieliski sader ar visām neitrālām krāsām gan iekštelpās, gan ārpus telpām. Tās ir pieejamas daudzās variācijās - gan elegantam un stilīgam mājoklim, gan arī rustikālākam dekoram. Varš tiek izmantots daudziem mērķiem; vai tie būtu kabeļi, datoru komponenti un vadi, jo šis metāls ir labs elektrības un siltuma vadītājs. Turklāt varš ir patīkams un mīksts metāls, ar ko strādāt. Metāla sarkanā krāsa ir saistīta ar elektronu savienojumiem, kas darbojas vara sastāvā. Īsāk sakot, šiem elektronu savienojumiem ir vieglāk izstarot enerģijas daudzumu dabiskajā sarkanajā gaismā, kas tiek atstarota atpakaļ.Iespējams, nav tāda galda, uz kura šī stilīgā un elegantā vara lampa neizskatītos labi. Lampe Gras galda lampa melnā un vara krāsā nodrošina ērtu un tiešu gaismu, pie kuras patīkami lasīt un rakstīt. 205 galda lampa melnā un vara krāsā no Lampe Gras. Pateicoties regulējamiem rokturiem, lampu var pagriezt un pagriezt daudzos virzienos, lai gaisma nonāktu tieši īstajā vietā. 205 ir pieejama arī ar hromētu rāmi.
Arī stāvlampu vidū ir eleganti modeļi, kas ir gatavi piešķirt jūsu interjeram īstu eleganci. Lindby dizainparauga Minerva dizains ir veidots industriālā stilā, un tas stāv uz statīva, kas atgādina kaut ko tādu, pie kā piestiprinātu spoguļkameru. Tas piešķir lampai aizraujošu kontrastu, un elegantais paraboliskais abažūrs piešķir interesi un skaistumu skaistajai stāvlampai.
Ja jūsu mājas griestu apgaismojumam ir nepieciešama ne tikai elegance, bet arī praktiskums, mēs nevaram ieteikt neko citu kā tikai ikonisko Joudy sēriju no Lindby. Brīnišķīgais Joudy 4 griestu gaismeklis ir punktveida apgaismojums, kas lauž stereotipu, ka punktveida gaismekļi ir anonīmi, mazi gaismas avoti pie griestiem. Lindby izmanto spīdīgu misiņu, lai radītu četrus gaismas avotus, kas ir satriecoši vērsti gan pret skapjiem, gan arī apkārt telpai un patiešām paspilgtina telpu.
Ja vēlaties iegūt robustāku un industriālāku izskatu, iesakām izmantot Julin no Lindby, kas darbojas kā četri prožektori uz divām atsevišķām sliedēm, kas savienojas vienā jumtiņā. Arhitektūras lampu tipa prožektoriem izmantots glīts melns dizains, un katra prožektora iekšpusē abažūra iekšpuse ir apšūta ar vara krāsas metālu. Skaistais griestu gaismeklis ir ļoti viegli regulējams un nodrošina gan praktisku, gan ērtu apgaismojumu, jo katru no tiem var pagriezt un noregulēt.
Sienas lampu pasaulē var sastapt Karam no Arcchio, kas ir ārkārtīgi minimāla un gandrīz futūristiska izskata. Viens liekta metāla gabals veido ārējo abažūru, kas aizsargā un slēpj lampas iekšpusi. Metāls ir melnā krāsā, bet izliekuma iekšpusē ir izliekts vara krāsas metāla gabals, kas atstaro iebūvēto LED sliedi gan augšup, gan lejup pa sienu, uz kuras lampa karājas. Izmantojiet lampu dzīvojamā istabā, birojā vai gaitenī, kur tā noteikti piešķirs papildu krāsu dvesmu.
Viņa lampas, protams, ir gan dekoratīvas, gan piemērotas kā āra apgaismojums!
Šis Rørhat no Light Point ar savu skaisto un vienkāršo pusapli ir ideāli piemērots novietošanai dārza dobē vai gar piebraucamo ceļu. Tas ļauj zem lampas pievienot vārdus vai adreses, un to var izmantot arī pie ieejas mājā. Rørhat ir pieejams arī uzstādīšanai tieši pie sienas.
At Lampemesteren Jūs atradīsiet plašu vara lampu izvēli Jūsu mājai vai dārzam!