Vieds apgaismojums visām vajadzībām!

ĪPAŠS APGAISMOJUMS - vispiemērotākais ceļvedis
Saulē, kurā tehnoloģijas nepārtraukti attīstās, mūsu mājas kļūst gudrākas un pielāgojas mūsu vajadzībām vairāk nekā jebkad agrāk. Viena no jomām, kas ir piedzīvojusi revolūciju, ir apgaismojums. Viedais apgaismojums ir strauji mainījis veidu, kā mēs domājam par gaismu savās mājās un mijiedarbojamies ar to. Viedais apgaismojums ir pierādījis sevi kā revolucionāru tehnoloģiju ar plašu priekšrocību klāstu - no ideālas atmosfēras radīšanas jebkurā telpā līdz drošības uzlabošanai un energoefektivitātes palielināšanai. Zemāk varat uzzināt vairāk par dažādiem viedā apgaismojuma zīmoliem, priekšrocībām un funkcijām!
.
Viena no galvenajām viedā apgaismojuma priekšrocībām ir tā elastīgums un pielāgošanās spējas. Izmantojot viedā apgaismojuma ierīces, varat regulēt spilgtumu, krāsu temperatūru un pat gaismas krāsas tieši no viedtālruņa vai izmantojot balss palīgus, piemēram, Amazon Alexa vai Google Assistant. Tas sniedz jums vēl nebijušu kontroli un iespēju radīt ideālu atmosfēru jebkuram gadījumam, neatkarīgi no tā, vai tas ir mājīgs vakars mājās vai rosīga ballīte.

Papildus pielāgošanas iespējām viedais apgaismojums piedāvā arī virkni praktisku funkciju, piemēram, spilgtuma automatizēšana un plānošana var palīdzēt samazināt enerģijas patēriņu un izmaksas, savukārt klātbūtnes detektori un attālināta piekļuve apgaismojumam var uzlabot drošību, simulējot klātbūtni, kad jūs neesat mājās. Kopumā viedais apgaismojums ir tehnoloģiju un funkcionalitātes apvienojums, kas ne tikai pārveido mūsu mājas, bet arī mūsu dzīvesveidu!
.

LUUMR
Luumr spuldzēm ir raksturīga progresīva tehnoloģija, kas nodrošina vēl nebijušu kontroli un elastību attiecībā uz apgaismojumu. Luumr spuldzes ar savām viedajām funkcijām un priekšrocībām paver pavisam jaunu apgaismojuma pieredzi.  

Jūsu viedtālrunis, balss vadība, plānošana un automatizācija, ainu iestatīšana un balss apgaismojums ir tikai dažas no funkcijām, kas ļauj viegli izveidot pielāgotus gaismas iestatījumus un ainu efektus, lai tie atbilstu jebkuram garastāvoklim vai notikumam. Citas Luumr spuldžu priekšrocības ir to inteliģence, jo dažām spuldzēm ir iebūvēta saderība ar Zigbee, Tuya un Philips Hue, tāpēc tās var bez piepūles integrēt jūsu esošajā viedajā sistēmā, ļaujot jums tās kontrolēt, izmantojot viedtālruni, balss vadību vai automātisko programmēšanu. Elastīgs apgaismojums ir vēl viena unikāla Luumr gaismu priekšrocība, jo tās piedāvā plašu regulējamu krāsu temperatūru un spilgtuma līmeņu klāstu, ko jūs varat lieliski pielāgot savām vajadzībām un atmosfērai. Krāsu maiņa piešķir telpai arī estētisku dimensiju, kas var ietekmēt arī noskaņojumu. Tāpēc neatkarīgi no tā, vai vēlaties siltu, aicinošu mājīgu apgaismojumu vai dabiskāku baltu gaismu mērķtiecīgam darbam, Luumr noteikti būs jūsu vēlmēm atbilstošs gaismas avots.
Be to, "Luumr" taip pat daug dėmesio skiria aukštai kokybei ir ilgaamžiškumui, nes jų šviesos šaltiniai gaminami iš aukštos kokybės medžiagų, kurios užtikrina jų patvarumą ir ilgaamžiškumą. Nesvarbu, ar jie pagaminti iš stiklo, aliuminio, ar plastiko, "Luumr" šviesos šaltiniai gali būti atsparūs kasdieniam naudojimui ir išlikti labai funkcionalūs daugelį metų.

Naudodami "Luumr" lemputes taip pat galite nuotoliniu būdu valdyti namų apšvietimą iš bet kurios vietos. Tiesiog naudokite savo išmanųjį telefoną arba balso asistentą, pavyzdžiui, "Amazon Alexa" arba "Google Assistant", ir galėsite įjungti, išjungti, reguliuoti ryškumą arba keisti apšvietimo spalvas paprastu bakstelėjimu arba balso komanda. Kai kuriuose išmaniuosiuose šviestuvuose taip pat įdiegta adaptyvioji šviesa, kuri gali būti reguliuojama visą dieną, kad imituotų natūralią dienos šviesą, o tai gali turėti teigiamą poveikį jūsų miego kokybei ir bendrai savijautai, nes padeda reguliuoti natūralų organizmo cirkadinį ritmą.

Naudodami "Luumr" lemputes taip pat galite planuoti ir automatizuoti namų apšvietimą, kad jis puikiai atitiktų jūsų kasdienę rutiną ir bendruosius poreikius. Paprasčiausiai nustatykite tvarkaraščius, pagal kuriuos šviesos bus įjungiamos ir išjungiamos tam tikru laiku, net kai jūsų nėra namie, o tai gali padidinti jūsų namų saugumą ir apsaugą. Automatinio įjungimo ir išjungimo funkcijos bei galimybė reguliuoti ryškumą taip pat padeda sumažinti energijos suvartojimą, o tai ne tik finansiškai naudinga, bet ir ekologiška.
Skatīt visus Luumr viedos gaismas avotus šeit!
<hr><font size="+2">LINDBY</font>


LINDBY

Lindby ir atzīts apgaismojuma zīmols, kas piedāvā arī plašu viedā apgaismojuma risinājumu klāstu. To viedās spuldzes un gaismekļi apvieno stilīgu dizainu ar modernām tehnoloģijām, lai radītu gan funkcionālu, gan estētiski patīkamu apgaismojumu. Izmantojot Lindby viedā apgaismojuma produktus, jūs varat viegli regulēt gaismas spilgtumu, krāsu temperatūru un pat krāsas, izmantojot ērti lietojamu lietotni, tālvadības pulti vai dažādas balss vadības sistēmas. Lindby viedā apgaismojuma produktu klāstā ir viss, sākot no LED spuldzēm līdz griestu gaismām, un visi tie ir izstrādāti atbilstoši jūsu vajadzībām un vēlmēm. Ar konkrētām gaismām ir iespējams arī kontrolēt gaismu, izmantojot atmiņas funkcijas, un ar vienu lietotni vienlaikus kontrolēt vairākas gaismas ar vienu lietotni.
Visu Lindby viedo apgaismojumu skatiet šeit
<hr><font size="+2">LUCANDE</font>


LUCANDE

Lucande piedāvā arī viedos apgaismojuma produktus, kas izstrādāti, koncentrējoties uz stilu, funkcionalitāti un lietošanas ērtumu, kā arī virkni inovatīvu funkciju, kas ļauj viegli radīt vēlamo atmosfēru jūsu mājās. Lucande viedā apgaismojuma produktu klāstā ir stilīgi griestu gaismekļi, kas ir izstrādāti, lai eleganti un inteliģenti atbilstu jūsu vajadzībām un vēlmēm.

Izmantojot Lucande Smart Home griestu apgaismojumu, jūs varat viegli pielāgot apgaismojumu savām vajadzībām un vēlmēm un izveidot mājokli, kas ir gan skaists, gan funkcionāls. Piemēram, viņu Marlie Smart Home griestu gaismu var vadīt, izmantojot komplektā iekļauto tālvadības pulti, ar kuru var kontrolēt gan gaismas intensitāti, gan izvēlēties no dažādiem iestatījumiem. Tomēr to var vadīt arī, izmantojot lietotni, kur ir iespējams izmantot balss vadības sistēmu vai pieslēgt lampu Smart Home sistēmai, lai nodrošinātu maksimālu elastību un ērtības.
Visu Lucande viedo apgaismojumu skatiet šeit
<hr><font size="+2">ARCCHIO</font>


ARCCHIO

Arcchio ir inovatīvs zīmols, kas specializējas viedā apgaismojuma risinājumos gan mājām, gan uzņēmumiem. To viedās spuldzes un gaismekļi ir izstrādāti, īpašu uzmanību pievēršot kvalitātei, izturībai un ērtai lietošanai, un tie piedāvā virkni praktisku funkciju, kas ļauj viegli radīt vēlamo atmosfēru jūsu mājās vai birojā. Ar Arcchio viedā apgaismojuma produktiem varat kontrolēt apgaismojumu, izmantojot WLAN vai bezmaksas, viegli lietojamu lietotni, kas ļauj pielāgot spilgtumu, krāsu temperatūru un pat iestatīt apgaismojumu ar taimera funkciju, atmiņas funkciju un pārraides attālumu līdz 45 metriem. Arcchio ir arī āra apgaismojums ar viedo apgaismojumu, tāpēc jums ir arī iespēja pielāgot apgaismojumu āra teritorijās tieši pēc savām vēlmēm, kas var arī palīdzēt palielināt drošību ap mājokli.
Visu Arcchio viedo apgaismojumu skatiet šeit
<hr><font size="+2">NORDLUX</font>


NORDLUX

Nordlux viedā apgaismojuma produktos apvienots stilīgs dizains un progresīvas tehnoloģijas, lai radītu gan funkcionālu, gan estētiski pievilcīgu apgaismojumu. To klāstā ir viss, sākot no vienkāršām gudrām spuldzēm līdz elegantiem griestu gaismekļiem vai izturīgiem āra gaismekļiem, kas izstrādāti, pievēršot uzmanību kvalitātei, izturībai un ērtai lietošanai. Izmantojot Nordlux viedā apgaismojuma produktus, lietotāji var viegli radīt perfektu atmosfēru savās mājās un dārzā, pateicoties intuitīvai lietotnei, kas ļauj viegli kontrolēt un pielāgot apgaismojumu.
Skatīt visas Nordlux viedās lampas šeit
<hr><font size="+2">WiZ GUDRS APGAISMOJUMS</font>


WiZ GUDRS APGAISMOJUMS

WiZ par savu misiju ir izvirzījusi padarīt viedo apgaismojumu pēc iespējas vienkāršāku un pieejamāku ikvienam. Viņu viedo spuldžu un gaismekļu klāsts ir izstrādāts, domājot par ērtu lietošanu, un piedāvā virkni praktisku funkciju, kas ļauj pielāgot apgaismojumu konkrētām vajadzībām un vēlmēm. Izmantojot WiZ lietotni vai vienkāršas balss komandas, jūs varat viegli kontrolēt apgaismojumu, izveidot grafikus un gaismas ainas, kā arī attālināti vadīt apgaismojumu, kas ir noderīgi arī tad, kad neesat mājās, lai palielinātu drošību jūsu mājās. WiZ viedās spuldzes ir saderīgas arī ar dažādām viedo māju sistēmām, piemēram, Amazon Alexa, Google Assistant un Apple Homekit, ļaujot jums integrēt WiZ gaismas avotu ar citām viedajām ierīcēm un radīt vienotāku un inteliģentāku mājokli jūsu mājās.
Skatiet vairāk WiZ viedās spuldzes šeit
<hr><font size="+2">LUCEPLAN</font>


LUCEPLAN

Luceplan viedā apgaismojuma produktos ir apvienots izsmalcināts dizains un progresīvas tehnoloģijas, lai radītu gan skaistu, gan funkcionālu apgaismojumu. To klāstā ir viss, sākot no elegantiem piekarināmiem gaismekļiem līdz inovatīvām stāvlampām, un tie visi ir izstrādāti, lai jebkurai telpai piešķirtu stilu, eleganci un inteliģentu apgaismojumu. Luceplan viedā apgaismojuma produkti ļauj pielāgot apgaismojumu atbilstoši jūsu vajadzībām un vēlmēm, izmantojot lietotājam draudzīgu lietotnes vadību, kas ļauj viegli radīt vēlamo atmosfēru jūsu mājās.
Visu Luceplan viedo apgaismojumu skatiet šeit
<hr><font size="+2">PAULMANN</font>


PAULMANN

Paulmann viedā apgaismojuma produkti ir izstrādāti tā, lai atvieglotu ērtas un funkcionālas apgaismošanas iespējas jūsu mājās. To klāstā ir viss, sākot no piekaramajiem gaismekļiem līdz griestu gaismām, un visi tie ir izstrādāti, pievēršot uzmanību kvalitātei, izturībai un ērtai lietošanai. Paulmann viedā apgaismojuma produkti piedāvā virkni praktisku funkciju, piemēram, plānošanu, attālinātu piekļuvi un balss vadību, tādējādi atvieglojot apgaismojuma kontroli un radot vēlamo atmosfēru un estētiku jūsu mājās.
Atrodiet visas Paulmann viedās gaismas šeit
<hr><font size="+2">PHILIPS HUE</font>


PHILIPS HUE

Philips Hue ir viens no atzītākajiem un populārākajiem viedā apgaismojuma zīmoliem. To piedāvātais gudro spuldžu, gaismekļu un piederumu klāsts ir pazīstams ar savu augsto kvalitāti, uzticamību un uzlabotajām funkcijām. Izmantojot Philips Hue viedā apgaismojuma produktus, jūs varat izveidot individuāli pielāgotu apgaismojumu savās mājās, izmantojot viegli lietojamu lietotni, kas ļauj pielāgot gaismas spilgtumu, krāsu temperatūru un pat krāsas. Philips Hue klāstā ir arī vairākas inovatīvas funkcijas, piemēram, plānošana, attālināta piekļuve un balss vadība. Izmantojot Philips Hue viedā apgaismojuma produktus, jūs varat bez piepūles radīt perfektu atmosfēru savās iekštelpās un ārtelpās, padarot to par vienu no populārākajām viedā apgaismojuma izvēlēm patērētāju vidū visā pasaulē.
Skatiet vairāk Philips Hue viedā apgaismojuma šeit
Iztālredzētā apgaismojuma līdz šim nebijušās funkcijas un priekšrocības ir revolucionizējušas veidu, kā mēs kontrolējam un izmantojam apgaismojumu savās mājās un darba vidē. Šīs inovatīvās funkcijas apvieno tehnoloģiju un dizainu, lai radītu inteliģentāku, energoefektīvāku un personalizētāku apgaismojumu.

PILNU MŪSU GUDRO APGAISMOJUMU klāstu skatiet šeit!