Vitra Piekaramās lampas

Vitra piekaramo lampu klāstā ir arī Akari piekaramās lampas, kuru dizaina autors ir mākslinieks Isamu Noguči. Piekarināmās lampas ir nepārprotami iedvesmojušās no mums zināmajām un iemīļotajām apaļajām rīspapīra lampām, taču tām ir elegants un moderns dizains, kas vēl vairāk atbilst mūsdienu tendencēm. Pievēršot uzmanību katrai atsevišķai detaļai, lampas tiek veidotas ar rokām, un process no sākuma līdz beigām aizņem aptuveni sešas stundas.

Tradicionālā rīspapīra lampa atkal ir nonākusi modernajā interjerā, un tam ir pamatots iemesls. Papildus tam, ka lampa rada sapņainu izteiksmību, tai ir maiga un mierīga gaisma, kas veicina relaksējošu atmosfēru. Atrodiet tradicionālo apaļo rīspapīra lampu, kurā cietais papīrs sadala elektrisko gaismu, radot siltu mirdzumu, kas atgādina sauli. Vai arī atrodiet skulpturālu un modernu reinterpretāciju, kas atsauc atmiņā japāņu rīspapīra laternu tradīcijas.
Kopīgojiet savus attēlus ar @lampemesteren
Iedvesmojieties un ļaujieties iedvesmai no vienas unikālas mājas uz otru. Atzīmējiet savas bildes ar #jāLampemesteren, un, iespējams, jūs šeit ieraudzīsiet savu mājvietu!