Ziemassvētku idejas viņai

Ko jūs vēlaties Ziemassvētkos? Vai arī jūs nezināt, ko uzdāvināt kādam no saviem draugiem, sievai vai draudzenei?

Mēs lēnām tuvojamies Ziemassvētku priekšvakaram, un tas nozīmē, ka Ziemassvētku iepirkšanās aizvien vairāk virzās uz mūsu darāmo darbu sarakstu virsotnēm. Ja meklējat idejas dāvanai, kas noteikti būs veiksmīga, esat nonācis īstajā vietā.

Pie mums jūs atradīsiet lieliskus Ziemassvētku dāvanu piedāvājumus dažādiem budžetiem:
No €40 līdz €400

No €40 līdz €400

1. Carrie (White) no Menu

1. Carrie (White) no Menu

Carrie ir neticami skaista lampa, kas turklāt ir arī lieliski pārnēsājama. Lampa ir uzlādējama, kas nozīmē, ka to var ņemt līdzi gandrīz visur. Dizaina iedvesmas avots ir tieši dāņu vārds "hygge". Šī lampa no Menu piedāvā neskaitāmas izmantošanas iespējas, piemēram, uz naktsskapīša, uz rakstāmgalda vai kā alternatīva svecēm uz ēdamgalda.

Carrie galda lampa (balta) - 134 €
4. Follow Me no Marset

4. Follow Me no Marset

Lampa Follow Me ir pieejama divos izmēros. Šī skaistā, dekoratīvā lampa ir pārnēsājama, tāpēc to var ņemt visur līdzi. Lampa ir uzlādējama, un, kad tā ir pilnībā uzlādēta, akumulatora darbības laiks ir līdz 20 stundām. Matēti balta krāsa nodrošina vieglu un stilīgu dizainu. Follow Me ir neticami elastīgs un ļoti dekoratīvs, neatkarīgi no tā, vai to izmanto telpās vai ārā. Pieejami abi izmēri še.

Follow Me - no €188
5. Milk no &Tradition

5. Milk no &Tradition

Piens ir mazs, simpātisks piena taburete, kas pārveidota par skaistu galda lampu. Galda lampa ir neticami populāra un ierasta skandināvu mājās. Piena lampiņai ir iespēja aptumšot gaismu, un to var novietot visur, kur nepieciešama papildu gaisma. Lampa ir pieejama arī dabīgā koka, tumša eļļota koka un melnā krāsā, un visas tās ir pieejamas apskatīšanai tieši šeit.

Piens - €134
6. NH1217 no Artemide

6. NH1217 no Artemide

NH1217 ir neliela lampa, kas rada maigu, atmosfērisku gaismu. Šai jautrajai lampiņai ir dažādas funkcijas, un tā ir neticami elastīga, jo to var uzstādīt vai piekārt, kur vien jūs to uzskatāt par piemērotu. Pieejams apskatīšanai tieši šeit.

NH1217 no Artemide - €201
7. Flowerpot VP3 (Matte Black) no &Tradition

7. Flowerpot VP3 (Matte Black) no &Tradition

Galda lampa Flowerpot VP3 kopumā ir diezgan populāra lampa, taču, kad tika izlaista matēti melnā versija, pieprasījums pēc tās strauji pieauga. Galda lampa ir iedvesmojusies no 60. un 70. gadu Flower Power laikmeta, un tā ir ļoti stilīga lampa. Flowerpot VP3 ir pieejama dažādās skaistās krāsās, un visas tās ir apskatāmas tieši šeit.

Flowerpot VP3 - €214
9. Caravaggio Read no Lightyears

9. Caravaggio Read no Lightyears

Galda lampa Caravaggio Read ir slavenās Lightyears Caravaggio kolekcijas māsas lampa. Klasisko abažūru var noliekt, lai nodrošinātu, ka gaisma plūst tieši vēlamajā virzienā. Kompaktā pamatne nodrošina, ka galda lampu var novietot dažādās vietās mājās. Jūs varat apskatīt Caravaggio Read kolekciju šeit.

Caravaggio Read - no €276
10. Panthella Mini no Louis Poulsen

10. Panthella Mini no Louis Poulsen

Panthella Mini ir dizaina klasika no Louis Poulsen. Šo lampu var novietot jebkurā vietā jūsu mājās, un tā ir pieejama vienpadsmit skaistās krāsās. Dizainers ir Verners Pantons, kurš ir pazīstams ar savu krāšņo dizainu. Aplūkojiet Panthella Mini lampu kolekciju šeit.

Panthella Mini - no €313
11. Baby Dome (Aluminium) no Mater

11. Baby Dome (Aluminium) no Mater

Baby Dome no Mater ir godalgota lampa, kuras dizaina autors ir Tods Brahers. Šī mūžīgā, ikoniskā lampa rada maigu un siltu mirdzumu. Apskatiet Baby Dome visās tās krāsās šeit.

Baby Dome - no 268 €
No 400 līdz 1000 €

No 400 līdz 1000 €

1. Yuh no Louis Poulsen

1. Yuh no Louis Poulsen

Louis Poulsen galda lampa Yuh ir jauka, vienkārša un elastīga lampa. Lampas gaisma ir virzīta uz leju, vērsta uz leju un neapžilbina. Turklāt gaisma ir regulējama. Aplūkojiet visu Yuh kolekciju tieši še.

Yuh kolekcija - no €472
2. IC T1 Low Brass no Flos

2. IC T1 Low Brass no Flos

IC T1 Low Brass no Flos ir vienkārša lampa ar elegantu dizainu. Lampa ir pieejama misiņa un hroma krāsā. IC kolekcijā ietilpst stāvlampa, galda lampa, piekarināmā lampa un piekaramais gaismeklis, kas visi ir pieejami apskatīšanai tieši šeit.

IC kolekcija no Flos - no €446
4. Kaiser Idell 6556 (Matte Black) no Fritz Hansen

4. Kaiser Idell 6556 (Matte Black) no Fritz Hansen

Kaiser Idell galda lampa ir unikāla, eleganta un skaista lampa, kas pazīstama ar savu skaisto abažūru. Vienīgais, par ko varat būt droši, ja darāt darījumu ar Fritz Hansen lampu, ir tas, ka jūsu rokās ir augstas kvalitātes amatniecības izstrādājums. Šī Kaiser Idell modeļa īpašā funkcija ir tā, ka to var noliekt par 15 grādiem uz aizmuguri un 18 grādiem uz priekšu.

Kaiser Idell galda lampa (matēti melna) 6556-T - €526
5. 317 Galda lampa (melna) no Lampe Gras

5. 317 Galda lampa (melna) no Lampe Gras

Galda lampa 317 melnā krāsā no Lampe Gras ir unikāla lampa ar skaistu formu un lielisku dizainu. Galda lampai 317 ir industriāls dizains, kas nodrošina nevainojamu kvalitāti un izcilu meistarību. Abažūrs ir pieejams dažādās krāsās, un visas tās ir iespējams aplūkot tieši šeit.

317 Galda lampa - no €534
6. Mantis BS3 no Schottlander

6. Mantis BS3 no Schottlander

Schottlander galda lampa Mantis BS3 ir eleganta, rūpnieciska lampa ar skaistu dizainu. Šī lampa ir lieliski piemērota lietošanai dažādās vietās mājās, bet ideāla vieta ir pie regulējamas gultas, jo lampa ir elastīga un funkcionāla.

Mantis BS3 - 597 €
7. PH 2/1 Galda lampa no Louis Poulsen

7. PH 2/1 Galda lampa no Louis Poulsen

Louisa Poulsena galda lampa PH 2/1 ir īsta klasika un starptautiska dizaina ikona. Galda lampa rada uz leju vērstu gaismu, un tai ir atstarojoša vairāku abažūru sistēma. Tas rada harmonisku lampu, kas neapžilbina.

PH 2/1 galda lampa - €634
8. Bestlite BL1 Galda lampa no Gubi

8. Bestlite BL1 Galda lampa no Gubi

Gubi galda lampa Bestlite BL1 ir perfekti minimālisma stilā veidota lampa, kas labi piemērota mājas birojiem, radošām telpām, pie gultas un dzīvojamā istabā. Šī Gubi dizaina ikona piedāvā virkni iespēju. Šī lampa ir pasaulslavena un bieži tiek asociēta ar Vinstonu Čērčilu.

Bestlite BL1 galda lampa - no €599

Mēs ceram, ka šis saraksts ir nedaudz atvieglojis jūsu Ziemassvētku iepirkšanos, bet, ja nē, mēs vienmēr esam gatavi atbildēt uz jūsu jautājumiem un palīdzēt jums atrast piemērotāko.

Lampemesteren vārdā, Priecīgus Ziemassvētkus .